HAKKIMIZDA

1998'DEN GÜNÜMÜZE...
AYNA LİFE & AYNA GÜZELLİK SALONU

1998'den Bugüne Sivas'ı, Saran Güzellik

1998 yılında müşteri memnuniyeti odaklı kurulan firmamız, son teknoloji cihazlar ve dünyaca onaylanmış ürünleriyle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Çalışma politikamız daima dürüstlük, iyi iş, kaliteli hizmettir. Tecrübeli kadromuzla, her zaman misyon ve vizyonumuzu en üst çıtalarda tutumayı hedefliyoruz. Sivas'ta bulunan iki merkezimizde kuaför hizmetleri, bakım, diyet, fit vücut, masaj, step, lazer epilasyon, gelin, kına ve nişan başı, aerobik, manikür & pedikür, kirpik ve kaş uygulamaları, yüz maskesi, porselen makyaj ve daha birçok güzellik ve bakım hizmeti sunmaktayız.

Kuruluşumuzdan bugüne dek müşteri memnuniyetinden ödün vermeden çalışmaktayız. Tüm çabamız, güzelliğinizi aynaya yansıtmak içindir. Ayna Life olarak yaşantınıza pozitif ayrıcalık sağlıyor, standart prosedürler yerine, her müşterimizi ihtiyaca göre ayrı ayrı değerlendiriyoruz. Bu sayede "kişiye özel" planlamalar ve uygulamalar yapıyoruz.

Bize ulaşın, bize gelin, rahat edin. "Her Kadın Güzeldir" ilkesini benimsiyoruz. Güzelliğinize güzellik katmak için, bizi tercih eden, binlerce mutlu müşteri ağımıza sizde katılın.