ARC SYSTEM REPAIR

Yeni Nesil Onarım Cihazı

Arc System Repair Nedir?

Gold Renovation

Çağın Çok Ötesinde Bir İcat. Rus Teknolojisi, CE Belgeli Yüksek Rrekanslı Elektro Onarım Cihazı

***

Rus bilim adamlarının uzun çabalar sonucu benzeri olmayan yenilikçi bir icadıdır. Arc System Repair uzun ve acı verici rehabilitasyon olmadan inanılmayacak derecede mucizevi büyülü sonuçları ortaya koymaktadır. Cihaz cildi ve deri altı tabakasını gençleştirmek için doğal sürecini başlatmakta, vücudun iyileşme kapasitesini arttırmakta ve yaraların iyileşme sürecini kısaltmaktadır; üstelik acısız ve ameliyatsız!

***

Cilt üzerindeki etkin olan elektro onarım yöntemi temaslı ve temassız olarak ikiye ayrılır. Yüksek frekanslı bu yöntem, sürekli ve aralıklı modlarda, aktif elektrottan püsküren yüksek frekanslı akım kıvılcımlarının kuvveti ile temassız etki sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yüksek frekanslı elektro onarım cihazı, sürekli ve darbeli modlarda çalışan elektrottan bir sprey şeklinde çıkan yüksek frekanslı akım kıvılcımları aracılığıyla temassız eylem sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kıvılcımlar, hava gazlarını iyonize eder ve aynı anda Nitrojen Monoksit (NC) üretir. Nitrojen Monoksit (NO), önemli antimikrobiyal özelliklere sahiptir.

***

Arc System Repair Uygulamasının Kullanıldığı Bazı Alanlar Şöyledir: Cilt gençleştirme ve toparlamada (lift etkisi) kullanılır. Kaz ayakları ve mimik çizgilerinin bakımında kullanılır. Dudak üstü barkot çizgilerinin bakımında kullanılır. Gıdı toparlamada kullanılır. İnce ve derin kırışıklıkların bakımında kullanılır. Düşük göz kapağında kullanılır. Gözaltı torbaları ve morlukların bakımında kullanılır. Dekolte ve boyun çizgilerinin bakımından( venüs halkalarının onarımında) kullanılır. Kulak yanı kırışıklıkların bakımında kullanılır. El üstü gençleştirmede kullanılır. Tavuk derisi bakımında kullanılır. Pigmentasyonun düzenlenmesinde kullanılır. Gözeneklerin sıkılaştırılmasında kullanılır. Çatlak bakımında kullanılır. Ameliyat, jilet, bıçak vb. kesici altelerin izlerin yok etmede kullanılır. Doğum çatlaklarında kullanılır. ...

***

Arc System Repair Sivas Uzmanı Rüveyda UÇAR ve ekibi, Ayna Life Güzellik Salonlarında yeni nesil onarım cihazıyla mucize dokunuşlar yapmaktadır.

***

Cildinizde leke, sivilce izi, çocukluk hastalığından kalma iz ve lekeleri, ergenlik dönemi yara, iz ve lekeleri varsa endişe etmenize gerek yok. Çözüm mucize cihaz ARC SYSTEM REPAİR'da...

***

Uzun, ağrılı, zahmetli, bol kozmetikli ve masraflı uğraşlara son. Arc System Repair konfrolu, hızlı, ağrısız ve acısız bir sonuç sunuyor.

***

Arc System Repair kadın ve erkek her bireye rahatlıkla uygulanabilmektedir.

***

Saç seyrelmesi/dökülmesinden (kellik), ciltteki/yüzdeki çukurlara, kırışıklıklara ve yara izlerine kadar her tür cilt problemlerine Arc System Repair ile mucize çözümler sunmaktayız.

***

Uygulamalarımız görmek için İnstagram @aynalifeguzelliksivas hesabımızdan hem gönderilerimizi hem de Story paylaşımlarımızı görebilirsiniz. Ayrıca Youtube üzerinden videolarımıza göz atabilirsiniz: Ayna Life Güzellik Salonu YouTube Sayfası

***

Arc System Repair ile tanışmak, ücretsiz deneme atışlarından yaralanmak için sizleri salonlarımıza bekliyoruz. Mucizeye kendiz tanık olun.

***

Randevu oluşturmak için telefonlarımız 0533 027 85 05 - 0532 446 85 51 - 0543 306 16 00

***

#arcsystemrepair #arc #system #repair #aynalife