EXİMİA HR77

BÖLGESEL ZAYIFLAMA CİHAZINDA DEVRİM

Eximia HR77 Platinum

İnatçı Kilolarınıza Veda Edin

Sadece 7 günde fazlalıklarınızdan kurtulmak ister misiniz? Bölgesel zyaıflamada devrim yaratan Eximia HR77 Platinum ile sizde inatçı kilolarınızdan kurtulabilirsiniz.

***

Uzun zamandır diyet ve spor yapıyorsunuz fakat bir türlü istediğiniz vücuda sahip olamıyor musunuz?

***

Cerrahi müdahale veya ilaç tedavisi olmadan, doğal yollarla istediğiniz bölgenin zayıflamasını sağlamak istiyorsanız, Ayna Life olarak siz sevgili halkımıza Eximia HR77 Platinum'u sunuyoruz.

***

Doğru yapılan spor ve diyetler vücutta kilo vermeyi sağlayabilir fakat bu uygulamalar vücudun hangi bölgesinden kilo verileceğini belirleyemez. Kişi diyet ve sporla genel bir zayıflama dönemine girer ve vücut metobolizmaya bağlı olarak hemen her bölgeden kilo verir ve kişinin şikayetçi olduğu bölgelerle olan uyumsuzluğu aynı şekilde devam eder. İşte bu noktada çözüm bölgesel zayıflama yöntemidir.

***

Ayna Life olarak Sivas'ta halkmıza dünyanın en iyi bölgesel zayıflama cihazı olan Eximia HR77 Platinum'u sunuyoruz.

***

Eximia HR77 Platinum, kişiye özel olarak ayarlanabildiğindendolayı, sizler standart uygulamaların çok ötesinde "özel" bir hizmet alırsınız. Bu şekidle hangi bölgenizin fazlalığından kurtulmak istiyorsanız, sadece o bölgeye özel bir uygulamaya girersiniz.

***

Eximia HR77 Platinum, tam olarak dört farklı cihazın yaptığı işi tek başına (özel başlıklarla) yapar. Bu sayede işlemler 7 gün gibi çok kısa sürede biter ve sizi en iyi sonuca ulaştırır.

***

Bölgesel zayıflama da öncelikle mikrodermoabrasyon yöntemi ile bölge ölü derilerden arındırılır. İğnesiz mezoterapi (Laserporasyon) sayesinde yağ asitleri ve gliserol dışarı atılır. Daha sonra EndoRadyoMag ile kan sirkülasyonu sağlanarak, bölgedeki yağar kendi metobolizmanızda yakılır. Eximia HR77 Platinum ile bölgesel zayıflamada RadyoLift uygulaması sayesinde selülit ve çatlak görünümünde ciddi anlamda azalma görülebileceği gibi, bölgede sıkılaşma sağlanarak, kırışıklıklar en aza inerek dokuda gençleşme, ciltte elastisite ve cildin tonunda düzeltme sağlanarak, sadece 7 günde %40 yağ azalımı elde edilir.

***

Bölgesel zayıflamada Eximia HR77 Platinum ile 7 günde en iyi sonucu elde edersiniz. Bu durum yaklaşık 6 ay boyunca devam eder ve bu sürede ve devamında spor ve beslenmenize bağlı olarak uzun yıllar istediğiniz fit vücudu koruyabilirsiniz.

***

Eximia HR77 Platinum her yaştan kişiye uygulanabilir.

***

#EximiaHR77Platinum #Sivas #AynaLife #bölgeselzayıflama #sivaszayıflamamerkezleri