SOPRANO BUZ LAZER

İSTENMEYEN TÜYLERE SON
SOPRANO BUZ LAZER

Ayna Life olarak son teknoljileri yakından takip ediyor, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı birinci ilkemiz sayıyoruz. Bu sebeple epilasyonda (istenmeyen tüylerin çözümünde) birçok otorite tarafından kalitesi onaylanmış olan Buz Lazer'i kullanıyoruz.

FDA onaylı Soprano Buz Lazer, en acısız ve en hızlı sonuçları veren son teknoloji harika bir üründür. Müşterilerimzin istenmeyen tüy yoğunluğun göre özel olarak ayarlanabilen cihaz, kişisel bazda en iyi sonucu vermektedir.

Kademeli ısıtma yöntemi sayesinde, masaj yapılıyormuşçasına bir his yaratarak, kişinin bu önemli süreci fiziksel olarak rahat bir şekilde atlatmasını sağlar. Aynı zamanda seanslar emsal farklı lazer türlerine göre daha hılzı ve konfrolu geçmektedir.

Buz Lazer -3 Derecelere varsn soğuk başlığı ile işlem sısrasında ferah ve konforlu bir seans sunar. Ayna Life olarak müşterilerimize en iyi lazer epilasyon cihazını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Soprano Buz Lazer, bacaklar ve sırt gibi geniş alanlar; kulak, burun delikleri ve bikini çizgisi gibi hassas ve zor bölgelere rahatlıkla uygulanabilmektedir.

İstenmeyen tüylerin çözümünde kullandığımız bir başka cihazımız olan Vortex hakkında bilgi almak için BURADAN "Lazer Epilasyon" başlığına bakabilirsiniz.