NASIL ÇALIŞIRIZ?

ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ
ÇALIŞMA PRENSİPLERİMİZ

MEMNUNİYET:
- Önceliğimiz her zaman müşterimizin memnuniyetidir. Bu prensip doğrultusunda aldığınız uygulamalar, sadece alanında uzman ve sertifikalı personellerimiz tarafından yapılmaktadır. Daha fazla bilgi için bkz: Gizlilik Politikamız

RANDEVU SİSTEMİ:
Ayna Life olarak müşterilerimizin bize en kolay şekilde ulaşmasını hedefledik. Bu sebeple site üzerinden sabit telefon hattımız 0346 222 45 51 ve GSM & Whatsapp hattımız 0533 027 85 05 üzerinden doğrudan randevu alabileceğiniz gibi, sitenin en üst bölümünde bulunan "RANDEVU AL" butonuna tıklayarak kolayca randevunuzu oluşturabilmektesiniz.

ÜSTLENDİKLERİMİZ:
Sivas'ta güzellik ve bakım merkezi adına en iyi kadroyu bünyemizde bulundurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Modern yapısı ve hijyenik ortamıyla Sivas'ın en konforlu salonlarını hizmetinize sunuyoruz. Merkezlerimizde uygulamaya giren her personelimizin ve müşterimizin sorumluluğunu üstleniyoruz. İş etiği konusunda taviz vermemekle birlikte, bakım ve güzellik hizmeti sunan personelin fiziki ve psikolojik durumunu da yakından takip ediyoruz. Bu sebeple profesyonel bir kadro ile çalışıyoruz. Biz sadece güler yüzlü değil, işimizi de en iyi şekilde yapıyoruz.