HİZMETLERİMİZ

GÜZELLİK VE BAKIM ALANINDA YAPTIĞIMIZ İŞLER

Microblading Kaş

Bir tür kalıcı makyaj işlemi olan Microblading uygulamasında, bitkisel kalıcı makyaj boyasının yanısıra, steril iğneler kullanılarak derin altına kıl şeklinde mikro kesiler atılarak bu bölgede üç boyutlu kıl görüntüsü oluşturulmaktadır. Bu sayede gerçek bir kaş görüntüsü elde edilir.

Ayna Life olarak Microblading uygulamasının ciddi bir iş olduğunu belirtmek isteriz. Bu işlem sadece uzmanlar tarafından steril ortamlar ve aletlerle yapılmalıdır. Sivas'ta güzellik ve bakım alanında en iyi cihaz ve sertifikalı personellerimizle hizmetinizdeyiz. Bize danışmadan işlem yaptırmayın!

Porselen Makyaj

Biliyor musunuz? Pürüzsüz bir cilde (ten görünümüne) kavuşmak zannedildiği kadar zor değil. Cildinizin pürüzsüz, tek renk ve parlak görünmesini istiyorsanız o halde Ayna Life tam aradığınız yer. Porselen makyajda yılların deneyimini yüzünüze yansıtıyoruz. Cilt pürüzlerini (Ör. Akne, sivilce izi, leke) porselen makyaj yöntemiyle kusursuz ve tertemiz hale getiriyoruz.

Cildinize uygun malezemler ve ten renginize uygun renklerle sizde ünlü bir yıldız gibi görünebilirsiniz. Düğün, toplantı gibi özel günlerde porselen makyaj uygulamamızdan mutlaka faydalanın. Ayna Life Sivas'ta güzelliğinizi aynaya yansıtmaya devam ediyor.

Gelin Başı

Uzun zamandır beklediğiniz o özel güne sadece saatler kaldı fakat aklınızda birkaç gelin başı/saçı modeli var ve siz halen kararsız mısınız? Ayna Life kuaför ekibimiz size bu konuda yardımcı olmaktan mutluluk duyar. Gelin başı/saçı tercihinizde yüz yapınızd göre bir tasarım hizmeti sunmaktadır. Bizler kişisel tercihleriniz ışığında size en uygun gelin başını hazırlayarak mutlu gününüze şık ve mesud girmenizi sağlıyoruz.

Gelin başı/saçı modellerimizi görmeden, yetenekli kuaförlerimizin fikrini almadan karar vermeyin. Gelin başı/saçı hayat boyu çok nadir yaptıracağınız bir uygulamadır. Bu yüzden daha sonra pişmanlık duymamak için, kendinizi Ayna Life uzmanlarına teslim edin. Gelin başı konusunda Sivas'ta en geniş kataloga sahip salonumuz, her gelinimize özel ilgi ve jestler sunmaktadır.

İpek Kirpik

Gerçek kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Kirpikleri daha uzun ve gür gösterek rimel ihtiyacını ortadan kaldırır. İpekten hazılrnamış olan bu takma kirpikler üst göz kapağındaki gerçek kirpiklere tek tek özel medikal yapıştırıcı ile yapıştırılır. Uygulama kirpiğin ucuna ekildiğinden, kirpik dipleri hava aldığı için kirpiklerinize hiç bir zarar vermemektedir.

Maskaraya oranla çok daha uzun süre etkili olan İpek Kirpik uygulaması, Ayna Life merkezlerimizde profesyonel ekip ve steril bir ortamda uzmanlarımız tarafından yapılmaktadır.

#aynagüzelliksalonu olarak #ipekkirpik #kirpiklifting #kaşlaminasyonu #kirpiklaminasyonu ve #kaşkınası hizmetlerimiz de mevcuttur.

Kirpik Lifting

Kirpiklerinizin daha uzun görünmesini mi istiyorsunuz? Ayna Life olarak Kirpik Lifting uygulamamız sayesinde sizinde kirpikleriniz belirli bir süre daha uzun ve hacimli görünecek. Kirpik lifting kirpiklerin köklerine uygulanan doğal bir güzellik uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde keratin kirpik diplerine nüfuz ederek, kirpiklerinizin doğal yollarla uzmaasını ve daha gür durmasını sağlar. Kirpik lifting uygulaması öncesi ve sonrasında keratin sayesinde kirpiklerde herhangi bir dökülme oluşmaz.

Kirpik Lifting uygulaması uzman gözetiminde gerçekleştirilmesi gereken oldukça hassas bir işlemdir. Yanlış bir işlem uzun süreli ciddi sorunlara yol açabilir. Bu noktada işin uzmanı olarak Ayna Life ekibimiz daima sizlerin yanındadır.

İğneli Epilasyon

İstenmeyen tüylerinizle başınız dertte mi? Ayna Life olarak istenmeyen tüylere İğneli Epilasyon yöntemiyle çözüm sunuyoruz. Bu uygulama tüy köklerini özel bir iğne yardımıyla elektriksel akımı kullanılarak yakılması ile yapılmaktadır. Elektriksel akımla kökten yakılan tüyler, uzun süre boyunca kendini tekrarlayamaz. İğneli epilasyon doğru zamanda, kişiye özel iğneler ve uzman bir personel tarafından yapıldığı takdirde uzun vadede çok sağlıklı sonuçlar vermektedir.

Ayna Life olarak Sivas'ta İğneli epilasyon konusunda ciddi yatırımlar yapıyoruz. Biz bu tür hassas işlerin ne kadar özveriyle ve dikkatlice yapılması gerektiğinin farkındayız. Sivas'ta istenmeyen tüylerinizden kurtulmak için Ayna Life'a gelin.

Bölgesel Zayıflama

Diyet ya da sporla verilemeyen inatçı kilolarınızdan bölgesel zayıflama uygulamaları ile zayıflayabilirsiniz. Eximia HR77 Platinum dört farklı cihazın yaptığı işlermleri, tek bir cihazla size özel programla gerçekleştirir.

Öncelikle mikrodermoabrasyon başlığı ile cilt ölü derinden temizlenir, gençleşir ve oksijen alır.

Laserporasyon (iğnesiz mezoterapi) başlığı ile hücre çeperinde delikler açılır ve yağ asitleriyle gliserolun dışarı atımı sağlanır.

EndoRadyoMag başlığı ile lenf akışı hızlandırılır ve kan sirkülasyonu sağlanır. Vücutta olan yağlar, tekrar kendi metabolizmasında yakılır.

RadyoLifting başlığı ile sıkılaşma, lifting, selülit ve çatlak görünümünde azalma, kırışıklıkları azaltma, doku gençleştirme, cilt elasitesini ve cilt tonunu düzeltme sağlanır.

Bölgesel problemlerinizde yedi günde %40 yağ azaltımı sağlar. Tamamen zararsız olan bu işlem, Ayna Life merkezlerinde uzman gözetiminde yapılmaktadır.

Diğer #bölgeselzayıflama hizmetlerimiz: #eximiahr77 #ultrasonicsmart #g5 #pasifjimnastik #lenfdrenaj

Leke Bakımı

Cilt lekeleri birçok insanın korkulu rüyasıdır. Genellikle güneş sonrasında ya da yapılan yanlış kozmetik uygulamalardan kaynaklı melanin pigmentinin ortaya çkmasıyla birlikte ciltte lekelenme sorunu ortaya çıkar. Birçok sebebi olmakla beraber, en sık iki sebep, güneş ışınları ve yaşlanmadan kaynaklanmaktadır.

Ayna Life leke bakımında birçok teknoloji ve dermokozmetik ürünlerle bu sorunlarınza profesyonel kadro ve ekipmanlarla çözüm sağlamaktadır

Dermapen

Dermapen uygulaması günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri,gözenekler,cilt yenileme,güneş lekeleri,cilt sıkılaştırma,ince çizgilerin giderilmesi ve çatlakların yok edilmesinde kullanılmaktadır.Dermapen uygulaması yüz,saç,el ve boyun bölgesinde,vücutta doku kaybı olan bölgelerde kollajen dokunun arttırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır. Dermapen uygulaması ile ciltte hasara uğramış dokular yeniden aktive olur ve hızla onarılır.

İşlem öncesinde ciltteki makyaj artıkları iyice temizlenmeli ve cilt dezenfekte edilmelidir. Bu uygulamada cilde birden fazla mikro kanal açılır. Otomatik ve titreşimli iğneleme tekniği sayesinde ağrı hissi azaltılırken,ürünlerin emilim miktarı hızlanır ve uygulamanın etkinliği arttırılır. Tüm bu uygulama yaklaşık 1 saatte tamamlanır. Uygulanan bölgede doku kaybı onarılır ve yeni doku oluşumu sağlanarak cilt problemleri kısa sürede yok olur. İyileşme oldukça kısa sürede tamamlanır. Kollajen üretimi sayesinde hasara uğramış dokular yeniden yapılanır ve sıkılaşır. Genellikle kanamasız olan dermapen uygulaması, cilt yapısına ve problemlerine bağlı olarak 2-6 seans arası yapılmaktadır.

6 ayda bir tekrar edilen bu seanslarla kırışıklık çözümünde daha kalıcı sonuçlar elde edilebilir.

Ayla Life ile zamana meydan okuyun. Dermapen ile sizde canlı ve genç bir cilde sahip olun.

Cilt Bakımı

Siyah noktalar, sivilceler, soğuk-sıcak havanın etkisi... Daha sayamayacağımız kadar çok sebep, cildin tahriş ve tahrip olmasına neden olur. Dış etki kadar doğru olmayan beslenme alışkanlıkları, alkol ve sigara kullanımı gibi etkenlerde cildin çabuk yorulup yıpranmasında önemli rol oynar. Yorgun bir cilt gündelik yaşamda kişinin motivasyonunu düşürdüğü gibi kişi çevresine negatif enerji yayar.

Cilt bakımı konusunda ne gibi adımlar izlemeniz gerektiği ancak bir uzman tarafından belirlenebilir. Ayna Life bünyesinde bulunan cilt bakım uzmanları cildinizin canlanması ve uzun yıllar yaşlanmamanın sırlarını siz değerli müşterilerine sunuyor. Özellikle Sivas gibi hava koşulları (kışı-yazı) oldukça sert geçen şehirlerde cilt bakımı büyük özveri ve önem arz ediyor. Size uzun yıllar sağlıklı bir ciltle yaşamak için Ayna Life merkezlerimizi ziyaret edin.

#sivasciltbakımı konusun en yaygın hizmet ağıyla sizlerleyiz. İşte hizmetlerimizden bazıları: #medikalciltbakımı #genelciltbakımı #klasikciltbakımı #miniciltbakımı #organikciltbakımı #hollywoodciltbakımı #hydrafacilaciltbakımı #arcsystemrepair #arcciltyenileme #microneedleciltbakımı #yosunpeeling #ledterapi

Kuaför Hizmetleri

Kuaför alanında yılların tecrübesi, en yeni saç modelleri ve dünyaca kabullenilmiş trend tasarımlar Ayna Life'ta... Kuaförlük hizmeti hafife alınmayacak kadar önemlidir. Öyle ki, yüz yapınızdan ten renginize kadar birçok etken, saç modeli ve saç renginizi belirlemede önemli ipuçları verir. Günlük yaşantınızda kişisel tarzınızı ortaya koyan ve çevrenize ilk izlenimi veren belkide en önemli detay, saçlarınızdır. işte bu nedenle Ayna Life size geniş yelpazeli bir kuaförlük hizmeti sunar.

Ayna Life olarak size en çok yakışacak ve sizi en iyi şekilde temsil edecek saç modeli, gelin başı, röfle, perma, saç renklendirme, saç kesimi ve porselen makyaj ile 23 yıldır güvenle hizmete devam etmekteyiz. Yıllardır bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz.

Kuaför hizmetlerimiz: #gelinbaşıtasarımı #türbantasarımı #kınabaşıtasarımı #nişanbaşıtasarımı #profesyonelmakyaj #ombre #sombre #röfle #saçkesimi #kaynaksaç #keratinbakımları #marjinalsaçrenklendirme #kırıkfön #maşa #perma #brezilyafönü #altınorankaşalımı #gündelikmakyaj #kaşalımı #dipboyası #açmaboyama #ışıltı #çivimaşa #marjinalsaçkesimodelleri #saçtasarımı #topuzmodelleri #saçtostu

Konusunda uzman sertifikalı personellerimiz ve yılların tecrübesi ile Ayna Life Güzellik, güzelliğinizi aynaya yansıtır.

Lazer Epilasyon

İstenmeyen tüylerde çığır açan lazer epilasyon Sivas merkez Ayna Life'ta... Lazer epilasyon sayesinde vücudunuzda istenmeyen tüylere (Yüzde yüze yakın oranda) kalıcı ve kesin çözüm sunulmaktadır. Epilasyonda lazer ile kıl kökleri köreltilerek yeniden oluşması engellenir. Bu sayede çok uzun yıllar istenmeyen kıl/tüylerle uğraşmanız gerekmez ve yaşam kaliteniz artar.

Sivas Lazer Epilasyon konusunda Ayna Life öncü ve köklü bir kuruluştur. Sivas'ta lazer epilasyonda ilkler arasında yer almış, üstün başarı, son teknoloji cihazlar ve binlerce müşteri memnuniyeti sayesinde uzun yıllar tecrübesine tecrübe katmış ve halen Sivas'ta en başarılı lazer epilasyon uygulayan tek firmadır.

Lazer epilasyon, bakım ve güzellik uygulamaları arasında çoğunlukça kabul edildiği gibi en önemli ve en riskli olanıdır. Bu uygulamada ufak bir hata, yanlış bir tercih, amatörce bir davranış ciddi ve kalıcı sorunlara yol açabilir. Lazer Epilasyon işini hafife almayın! Tecrübenin en önemli faktör olarak karşımıza çıktığı lazer epilasyon uygulamasında, kullanılan cihazın kalitesi tüm yaşamınızı belirler. Ayna Life Lazer Epilasyon uygulamasında Sivas'ta yılların tecrübesi, onaylı cihazları ile hizmetinizde. Yanlış tercih yapıp kendinizi yakmayın; doğru tercih yapın, Ayna Life'a gelin, istenmeyen tüylerinizi yakın.

Ayna Life olarak dünyanın en iyi lazer epilasyon cihazlarından olan Soprano Buz Lazer ve Vortex Lazer epilasyon cihazlarını kullanmaktayız. Soprano Buz Lazer hakkında geniş bilgiyi BURADAN alabilirsiniz.

Vortex lazer epilasyon Alman, Uzakdoğu ve Türk mühendislerinin ortak çalışmaları sonucu geliştirilmiş yeni nesil bir cihazdır. Yeni nesil olması bakımından, ne işlem sırasında ne de işlem sonrasında müşteriye rahatsızlık vermemesi için özel olarak tasarlanmıştır. Vortex epilasyon, kıl kökünü hedef almakla kalmaz, bu sırada cilt yüzeyindeki var olan kılları ve tüyleride yok ederek ağda yapma zahmetindne kurtarır. Vortex, dört mevsim kullanılabilir; her cilt ve kıl/tüy yoğunluğuna göre uygulanabilmektedir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj, doğal mineral ve renklerin deri altına işlenmesidir. Bu işlem örneğin yüz, dudak ve göz kapaklarının derisine göz astarı gibi kalıcı ve güçlendirici renklerle makyajı andıran tasarımlar üretmektir. Temelinde dövme tekniği kullandığı söylenebilecek kozmetik bir tekniktir.

Ayna Life Güzellik olarak #kalıcımakyaj hizmetlerimizde #dudakrenklendirme #microblading #pudralama #babyliner #dipeyeliner işlemleri yapmaktayız.

Nail Art

#nailart alanında uzmanlarımız sizlere en iyi hizmeti sunmaktadır. İşte hizmetlerimizden bazıları: #manikürspa #pedikürspa #jeltırnak #proteztırnak #kalıcıoje #frenç #proteztırnakçıkarma #hintkınası #tırnaktasarımı

Ayna Life Güzellik olarak #kalıcımakyaj hizmetlerimizde #dudakrenklendirme #microblading #pudralama #babyliner #dipeyeliner işlemleri yapmaktayız.